EFSAD’da 14 Ekim – Melih SULAR Fotoğraf Gösterisi – Söyleşi

EFSAD 14 Ekim Cuma günü Kocaeli’den Melih SULAR’ı ağırlıyor. Daha önce de konuk ettiğimiz SULAR her seferinde bize yeni fikirleriyle, uygulama yöntemleriyle ve projeleriyle geliyor. FOTOPROJE sitesinin kurucusu da olan Melih SULAR’dan, “Foto proje nedir? Proje fotoğrafçılığı nasıl yapılır? Yurt içi ve yurt dışına fotoğraf projelerinin satışı nasıl gerçekleşebilir? Fotoğraf projesi kabul şartları nelerdir?” gibi soruların yanıtlarını almak için tüm fotoğraf severleri 14 Ekim Cuma günü saat 19:00‘da Özdilek Sanat Merkezi‘nde gerçekleştirilecek etkinliğimize bekliyoruz.

14 Ekim Cuma 19:00

Özdilek Sanat Merkezi

Not: EFSAD Fotoğraf gösterileri herkese açık olup ücretsizdir.

Melih SULAR Kimdir?

1978 Kocaeli/Gölcük doğumlu olup, Değirmendere’de yaşamaktadır. Anadolu Üniversitesi Elektronik Haberleşme bölümü mezunudur. Hayatının her kesiminde var olup, yaşam biçimine dönen fotoğraf ise baba mesleğidir.

Melih SULAR, Halen KASK (Kocaeli Fotoğraf Sanatı Derneği), SSS (Sille Sanat Sarayı) ve DFSD (Değirmendere Fotoğraf Sanatı Derneği) kurucu üyesi olup. Uluslararası ve Ulusal Fotoğraf yarışmalarında bir çok ödül almıştır.

Melih SULAR Foto Proje ve Bifoto Şirketlerinin kurucuları arasında yer almaktadır. Bir çok yazı ve projesi uluslararası basın ve yayın kuruluşlarında yayımlanmıştır.

14633530_10154141809659542_3054053102963532211_o

 

İlginizi Çekebilir

EFSAD Duyuru

Merhaba Fotoğraf Dostları İki yıldan uzun süren pandemi nin ardından EFSAD olarak yeni fotoğraf projelerine …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir