EFSAD’da 24 Ocak Cuma – Özgür Korkmazoğlu – “Foto Rota”

Aramızdan arkadaşlarımıza ayırdığımız fotoğraf gösterileri serisinde bu hafta fotoğraf için dere tepe demeyip gezen, neredeyse tüm zamanını bu tutkuya adayan, hatta neredeyse tüm sohbetlerini fotoğraf üzerine kuran bir fotoğraf aşığı Özgür Korkmazoğlu var. EFSAD ile 2010 yılında tanışan Özgür tutkuyla sarıldığı fotoğraf hobisinde hızlı ilerleme gösterdi ve hepimizin beğendiği kareler üretmeye başladı.

Gösterisinde de ülkemizin görülmeye değer yerlerine sadece fotoğraf çekmek için yaptığı gezilerden seçtiği fotoğrafları “Foto Rota” ismiyle sunacak.

Gerisini Özgür Korkmazoğlu’ndan dinleyelim :

1982 Eskişehir doğumluyum. Anadolu Üniversitesi Kamu Yönetimi mezunuyum. Eskişehir’de yaşamaktayım. Hayatımı değiştiren ve hayatıma bir anlam katan fotoğraf ile 2010 yılında EFSAD aracılığıyla tanıştım. İlk makinemin D-SLR olması itibariyle; yeni nesil bir fotoğraf severim. Fotoğraf sayesinde Eskişehir dışında yerler görmeye başladım, bunun yanında da fotoğraf beni bir doğa sever yaptı. Yine 2010 yılından bu yana doğa yürüyüşlerine katılmaya çalışıyorum.

Fotoğrafa başladığım zamandan itibaren, yine doğa fotoğraflarından oluşan 2 adet sunum yaptım. (Bir Günübirlikçinin Heybesinden 1 ve 2). Ve yine süreç zarfında, 5 adet fotoğrafım karma sergilerde yer aldı.

“Foto Rota” : İsminden de anlaşılacağı üzere gezdiğim yerlerden bir rota çıktı. İzleyeceğiniz sunumda gezilesi, görülesi harika mekanları, elimden – gözümden geldiğince fotoğraflamaya çalıştım. Bu sunumda harita eşliğinde, gezdiğim yerleri siz değerli fotoğraf severlerin beğenilerine sunuyorum. İyi seyirler diliyorum.

Biz de sizleri bu güzel gösteriyi izlemeye davet ediyoruz.

24 Ocak Cuma 19:00 Özdilek Sanat Merkezi

IMG_0002 IMG_0003 IMG_0004

İlginizi Çekebilir

EFSAD Duyuru

Merhaba Fotoğraf Dostları İki yıldan uzun süren pandemi nin ardından EFSAD olarak yeni fotoğraf projelerine …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir